چتر ایران روسیه تحریم ها دولت ترامپ دونالد ترامپ

چتر: ایران روسیه تحریم ها دولت ترامپ دونالد ترامپ ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اجتماعی دوام هوای سرد تا چهارشنبه ، ادامه بارش و برف در کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: کم کردن دما تا روز دوشنبه (۹ بهمن ماه) و دوام هوای سرد تا روز چهارشنبه ( ۱۱بهمن) در کشور پیش‌بینی می‌شود. 

دوام هوای سرد تا چهارشنبه ، ادامه بارش و برف در کشور

ادامه بارش و برف در کشور/ دوام هوای سرد تا چهارشنبه

عبارات مهم : دوشنبه

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: کم کردن دما تا روز دوشنبه (۹ بهمن ماه) و دوام هوای سرد تا روز چهارشنبه ( ۱۱بهمن) در کشور آینده نگری می شود.

احد وظیفه درگفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی با ادامه فعالیت سامانه بارشی ، بارش برف و باران در غرب، شمال غرب، استان های شمالی، استان های واقع در دامنه جنوبی البرز ادامه می یابد و به مناطق مرکز، جنوب غرب و به تدریج به شمال شرق و شرق کشور خواهد رسید.

دوام هوای سرد تا چهارشنبه ، ادامه بارش و برف در کشور

وی ادامه داد: وزش باد شدید امروز در مناطق شمال شرق، شرق، و بخش هایی از نیمه شمالی کشور آینده نگری می شود.

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی در ادامه گفت: فردا (۸ بهمن ماه) ضمن حرکت سامانه بارشی به سمت شرق ازمیزان بارش در شمال غرب و جنوب غرب کاسته می شود و گسترده بارش مناطقی از شمال غربی، مناطق غرب ، مرکز، استان های شمالی، استان های واقع در دامنه جنوبی البرز، شرق و شمال شرق کشور را فرا می گیرد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: کم کردن دما تا روز دوشنبه (۹ بهمن ماه) و دوام هوای سرد تا روز چهارشنبه ( ۱۱بهمن) در کشور پیش‌بینی می‌شود. 

به گفته وظیفه در روز دوشنبه بارش پراکنده در بعضی مناطق نیمه شرقی کشور انتظار می رود که به تدریج از میزان ابرها کاسته می شود.

وی افزود: امروز و فردا در بعضی از مناطق بخصوص در مناطق و بزرگراه های کوهستانی شمال، شمال شرق، دامنه البرز و شمال غرب بارش برف همراه با وزش باد شدید موجب کولاک و کم کردن دید خواهد شد.

مدیر کل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به این که دریای خزر امروز و فردا مواج وطوفانی خواهد بود، گفت: از بعد ازظهر امروز مناطق غربی خلیج فارس ، فردا کل منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز و در روز دوشنبه مناطق مرکزی، شرقی و تنگه هرمز و به تدریج دریای عمان به باعث وزش باد شدید ، متلاطم و مواج می شود.

دوام هوای سرد تا چهارشنبه ، ادامه بارش و برف در کشور

وظیفه در آخر با اشاره به اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (۸ بهمن ماه) ابری همراه با بارش برف و کم کردن دما و در آخرهای وقت با کم کردن ابر آینده نگری می شود. در این روز بیشترین و کمترین دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران صفر ومنفی ۵ درجه سانتی گراد خواهد بود. افزون بر این در روز دوشنبه (۹ بهمن کاه) آسمان پایتخت کمی ابری همراه با وزش باد آینده نگری می شود که بیشینه وکمینه دمای بین صفر و منفی ۶درجه سانتیگراد خواهد بود.

واژه های کلیدی: دوشنبه | هواشناسی | ظهر امروز | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs